Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΣΥΛΛΟΓΗ EMAIL ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΣΥΛΛΟΓΗ EMAIL ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,  Μαθητές και Μαθήτριες

Με δεδομένο το κλείσιμο των σχολείων για λόγους προφύλαξης από τον ιό Covid-19, το Υπουργείο Παιδείας οργανώνει τμήματα «Εξ’αποστάσεως εκπαίδευσης» μέσω της πλατφόρμας του «Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου» για όσο διάστημα τα σχολεία παραμένουν κλειστά.

Πρόκειται κυρίως για Δραστηριότητες επανάληψης και εμπέδωσης της Διδαγμένης Ύλης.

Παρακαλείστε να επικοινωνήσετε  ΑΜΕΣΑ με το σχολείο μας (τηλ. 2268022722 ,  email:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ">aliartEMAIL επικοινωνίας.

Μέσω αυτού του email θα γίνεται όλη η ενημέρωση σε γονείς και μαθητές για την προβλεπόμενη διαδικασία ώστε να γίνει η έναρξη μαθημάτων.

Καλή δύναμη σε όλους σας

Κώνστας Ιωάννης